Thursday Nov 30, 2023

DETSKÝ OVERAL NÁLADOVÉ SOVY

Hra je obľúbenou činnosťou každej detskej dušičky. Nielenže sa pri nej dieťa zabaví a načerpá nové sily, ale pekne poslúži aj na podporu jeho kreativity. Ide o najprirodzenejšiu cestu, ktorou dieťa upustí uzdu fantázii a vie naplno prejaviť to, čo sa v ňom naozaj skrýva. A my vám ukážeme jeden z najroztomilejších spôsobov, ako to docieliť – predstavujeme vám jedinečný moderný kúsok,
ktorý rozžiari očká vašich ratolestí!

Roztomilý a praktický detský overal z kolekcie Náladové sovy

Kolekcia náladových sovičiek HOO-HOO sa pýši okrem jemnučkých plyšákov aj praktickými detskými overalmi, ktoré nesmú chýbať v žiadnom detskom šatníku. V súčasnosti ide o veľmi populárny druh oblečenia, ktorý spája praktické využitie s prítulnými detskými vzormi. Hlavnou výhodou je jeho jednoduché obliekanie – postačí ak doň dieťa vkročí nôžkami, zapne si zips a je pripravené vyraziť
na cestu plnú dobrodružstiev.

DETSKÝ OVERAL NÁLADOVÉ SOVY

Všestranné využitie a lákavé zhotovenie

Overal je skvelým odevom, ktoré dieťa využije prakticky všade – počas šantenia okolo domu,
pri čítaní obľúbenej knižky či počas poobednej siesty. Vďaka rozkošným prevedeniam a pestrej palete farieb si DORMEO SOVA OVERAL získal nejedno z detských srdiečok. Jeho posolstvo spočíva v podpore emocionálneho zdravia a kreativity tých najmenších. Pýšiť sa môže milučkou kapucňou so sovím motívom, mäkučkým kruhom na brušku či trojrozmernými uškami.

Kvalitné materiály s dôrazom na bezpečnosť dieťaťa

Jemný flanelový flís, z ktorého je overal zhotovený, je na dotyk nesmierne hebký. Táto vlastnosť zaručí, aby bol šetrný k jemnej detskej pokožke. Taktiež neobsahuje žiadne ostré výstupky, ktoré by mohli narušiť bezpečie vášho dieťaťa. Vďaka odolnému lemu na rukávoch a koncoch nohavíc overal sadne každému bez rozdielu. Dokonale si taktiež zachováva tvar a farbu aj
po niekoľkonásobných vypratiach – postačí vám obyčajné pranie v práčke pri teplote 40 °C. Zapínanie funguje na princípe zipsu, ktorý je dosť pevný nato, aby nedošlo k jeho samovoľnému rozzipsovaniu.

Hravo poslúži štvorročnému drobcovi, ale aj deväťročnému roztopašníkovi

Rozkošný overal z kolekcie Náladové sovy je určený pre deti vo vekovej kategórii 4-9 rokov, pričom je dostupný v troch rôznych veľkostiach:

  • Overal pre deti vo veku 4-5 rokov určený do výšky 110 centimetrov
  • Overal pre deti vo veku 6-7 rokov určený do výšky 122 centimetrov
  • Overal pre deti vo veku 8-9 rokov určený do výšky 134 centimetrov

Overal je dostupný v dvoch farebných prevedeniach

Deťmi obľúbený overal s tematikou Náladové sovy si môžete zadovážiť v dvoch farebných prevedeniach. Obe prevedenia sú ladené v sivej farbe, ktorá pozitívne vplýva na psychiku dieťaťa. Tá u detí vyvoláva pocit bezpečia a pokoja. Jednotlivé overaly sa od seba odlišujú odtieňom sivej farby a menšími detailmi, ktoré dodávajú obom z nich jedinečný vzhľad.

Hoho sova detský overal
  • Svetlosivé prevedenie

Svetlosivý overal je obohatený svetlomodrým zipsom a mäkučkým kruhom na brušku. Na kapucni sú vyobrazené doširoka otvorené sovie oči a výrazný trojrozmerný soví zobáčik.

  • Tmavosivé prevedenie

Tmavosivý overal je obohatený sýtožltým zipsom a mäkučkým kruhom na brušku. Na kapucni
sú vyobrazené privreté sovie očká a menej výrazný zobáčik.

Detský hrejivý set kúpite so zľavou 20% TU.

Ide o skvelý darček s možnosťou prikúpenia milučkých sovích plyšákov

K samotnému overalu je možné si prikúpiť aj flísové sovičky, ktoré detskú izbičku zútulnia a obohatia ju o pohodovú atmosféru. Plyšová sovička nebude len obľúbenou postavičkou vášho dieťaťa,  ale poslúži aj ako hebký vankúš – ten vo svojom vnútri ukrýva hrejivú deku či uteráčik. Doprajte svojim deťom príjemný darček k ich sviatku, ktorý si rýchlo obľúbia – bude im k úžitku počas radostných chvíľ či malých neúspechov.

Detský hrejivý set kúpite so zľavou 20% TU.

Back to Top