Thursday Nov 30, 2023

NÁLADOVÉ SOVY HOO-HOO II

huhu sova

Deti milujú spoznávať svet vôkol seba, pretože je pre nich plný tajomstiev a doposiaľ nepoznaných vecí. Okrem snahy okúsiť nepoznané, je pre ne mimoriadne dôležité aj pochopenie ľudských emócií tým správnym spôsobom. Príjemnými spoločníkmi počas objavovania nových poznatkov sú aj náladové DELIMANO sovy HOO-HOO II. Nová kolekcia znázorňuje škálu nových pocitov, s ktorými sa deťom pomôže vyrovnať.

Umožnite deťom vyjadriť svoje emócie aj neverbálnym spôsobom

Náladové sovy HOO-HOO II sú maznavými priateľmi, ktorí pomáhajú deťom s porozumením
jednotlivých emócií. Vďaka plyšovým parťákom budú deti schopné jednoduchšie vyjadriť svoje pocity a nálady – učia sa taktiež chápať i neverbálny spôsob komunikácie. Sovička sa stane najlepším kamarátom dieťaťa, ale taktiež overeným spolupáchateľom pri leňošení.

Plyšoví priatelia stoja vždy verne po boku dieťaťa

Sovičky sú skvelými pomocníkmi detí pri hre, cestovaní, učení či zaslúženom oddychu. Budú im robiť spoločnosť pri poznávaní nových prostredí, emócií, situácií či získavaní nových vedomostí. Náladové sovy je možné využiť aj ako hebký vankúšik – ten vo svojom vnútri navyše skrýva teplučkú deku o veľkosti 130×180 centimetrov. Ide tak o skvelý tip na darček 3v1, kde získate:

  • Maznavú hračku s lákavým vzhľadom
  • Vankúš pre potrebu odpočinku a zdriemnutia si
  • Flísovú hrejivú deku, ktorá dieťa počas spánku udrží v teplučku

Hebké, mäkučké a bezpečné na hranie

Hračky sú vyrobené z tenkých mikrovlákien Wellsleep®, vďaka ktorým budú vždy nadýchané a mäkučké – výška každej sovy je 33 centimetrov.  Samotná deka je vďaka použitému flísovému materiálu príjemne hebká na dotyk. Hračka je pre dieťa bezpečná – na jej povrchu sa nenachádzajú žiadne ostré hrany či tvrdé materiály.

Sova má pozitívny vplyv na emočné zdravie dieťaťa

Plyšáky disponujú pestrou paletou farieb, ktoré detičky rýchlo zaujmú a očaria. Avšak hlavná pointa ich pestrého sfarbenia nespočíva v lákavom vzhľade, ale má hlbší opodstatnený zmysel psychologického charakteru. Dôvod je naozaj prostý – každá farba u dieťaťa evokuje iné pocity a môže tak pomôcť s podporou emočného zdravia.

Pestrosť farebných prevedení – každý drobec si ich jednoducho zamiluje

 Ľudia s dobrým emočným zdravím sú v živote šťastnejší, majú lepšie vzťahy s ľuďmi okolo seba, disponujú väčším sebavedomím a dosahujú omnoho lepšie výsledky v škole. Práve kvôli obrovskému významu farieb počas vývoja dieťaťa sú náladové sovy HOO-HOO II k dispozícii v dvoch rôznych špecifických prevedeniach:

  • Múdra sovička GOODY – COO

Zelená sova GOODY – COO je symbolom trpezlivosti a múdrosti. Sova v deťom evokuje myšlienku, že vďaka vnútornej sile a šikovnosti je možné prekonať nemálo problémov. Deťom sa snaží pripomenúť potrebu myslieť pozitívne aj v neústretových situáciách, čo im výrazne pomôže zachovať chladnú hlavu v prípade potreby. S múdrou sovou sa budú cítiť vo svojej koži za každých okolností.

  • Hanblivá sovička BLUSHY – HOO

Biela sova BLUSHY-HOO je symbolom čistoty a nevinnosti. Pôsobí o čosi hanblivejšie v porovnaní s ostatnými sovičkami. Pomáha tak deťom pochopiť, že je normálne sa občas cítiť zahanbene alebo nepohodlne – nie každý má v láske predvádzanie sa. Náladová sovička dieťaťu pomôže cítiť sa komfortnejšie v prítomnosti nových ľudí, pri návšteve cudzieho miesta alebo ocitnutí sa v doteraz nepoznanej situácii.

Náladové sovy Hoo-Hoo II kúpite so zľavou 20% TU.

Sovia rodinka rozhodne nepatrí k tým najmenším

Náladové sovy

               DELIMANO sovy sú dobrým sprievodcom v poznávaní ľudských emócií. Múdra a hanblivá sova avšak nie sú jedinými sovami v okolí – sovia rodinka je veľmi veľká a ponúka radu rôznych prevedení. Každé z nich predstavuje inú emóciu či hodnotu, takže rozhodne máte z čoho vyberať!

Náladové sovy Hoo-Hoo II kúpite so zľavou 20% TU.

Back to Top