Thursday Nov 30, 2023

NÁLADOVÉ SOVY HOO-HOO (huhu sovy)

Správne chápanie ľudských emócií je kľúčom k pozitívnemu emocionálnemu rozvoju dieťaťa. Najprirodzenejší spôsob jeho dosiahnutia je prostredníctvom hry.

Umožnite deťom vyjadriť svoje emócie aj neverbálnym spôsobom

Skvelým pomocníkom detí pri hravom spoznávaní ľudských emócií sú aj náladové HUHU sovy. Sovy HUHU sú maznavé a na dotyk jemné hračky, ktoré pomáhajú deťom vyjadriť svoje nálady nielen pomocou slov, ale aj neverbálnou cestou. Prostredníctvom plyšovej hračky dieťa získa nielen nového kamaráta na hranie, ale aj vankúš a milé prekvapenie navyše – vo svojom vnútri sova ukrýva hrejivú deku alebo uterák s rozmermi 130x180cm. Keďže je sova vyrobená z flísu, je mäkučká a veľmi 
bezpečná – neobsahuje tak žiadne ostré a tvrdé výstupky, ktoré by mohli dieťa pri hre nejako ohroziť.

Rodinku náladových sov Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Univerzálny plyšový priateľ doma i na cestách

Náladová sova je dobrým spoločníkom nielen doma, ale aj na cestách – poslúži pri hre alebo pri potrebe zdriemnuť si. Vďaka univerzálnosti produktu sa tak dieťa dokáže hrať a odpočinúť si prakticky kdekoľvek. Sovy HUHU sú taktiež k dispozícii v rôznorodých farebných prevedeniach – a to nielen kvôli lákavému vzhľadu. Je v tom čosi viac!

Emočné zdravie a dôležitosť farieb

Štúdie dokazujú, že použitie vhodných farieb môže u dieťaťa rozvíjať kreativitu, zlepšiť jeho produktivitu či koncentráciu počas učenia. Každá farba reprezentuje nejakú emóciu a má rozdielny psychologický efekt na človeka. Dostupných je celkovo šesť farebných prevedení, pričom každé z nich znázorňuje inú emóciu:

  • Vytešená sova YUPPI-HOO v dúhových farbách
huhu sova

S vytešenou sovou je svet vždy miestom nečakaných prekvapení. Sovička pomôže dieťaťu počas dobrodružstiev prekonávať prekážky s odhodlaním a entuziazmom. Pestré dúhové farby symbolizujú nádej, šťastie a nekonečné možnosti poznávania sveta. Vnútri sovy sa nachádza uterák.

  • Znudená sova DULLY-HOO v tmavosivej farbe
huhu sovy

Nuda je bežnou súčasťou života každého z nás. Sova DULLY-HOO pomôže dieťaťu nájsť trošku povzbudenia aj týchto neradostných chvíľach. Tmavosivá farba je farbou rovnováhy, pričom prechody od tmavých po svetlejšie odtiene symbolizujú nadchádzajúcu zmenu k lepšiemu. Súčasťou sovy je uterák.

  • Šťastná sova YUU-HOO v žltom prevedení
huhu sova

Šťastná sova YUU-HOO dieťa naučí, že v každom človeku treba hľadať kúsok dobra. Žltá farba je symbolom radosti, múdrosti a inšpirácie. Hrejivé sfarbenie sovy dieťa motivuje a pozitívne vplýva
na jeho pamäť. Súčasťou sovy je hrejivá deka.

  • Smutná sova BLU-BLU modrej farby
huhu sova

Smutná sova poskytne dieťaťu možnosť zistiť, že aj smutné dni majú svoj význam. Modrá sovička poslúži dieťaťu na pomaznanie aj v týchto neľahkých chvíľach. Pôsobí upokojujúco a pomáha pri problémoch so zaspávaním. Súčasťou sovy je hrejivá deka.

Náladové sovy Hoo-Hoo kúpite so zľavou 40% TU.

  • Nezbedná sova LOONY-COO s ružovým sfarbením
huhu sovy

S bláznivou sovou sa vaše dieťa už nikdy nudiť nebude. Sovička pomôže dieťaťu prejaviť pozitívneho a kreatívneho ducha v čo najväčšej miere. Ružová farba je farbou neustáleho prúdenia života a má mimoriadne pozitívny vplyv na psychiku dieťaťa. Súčasťou balenia je hrejivá deka.

  • Vystrašená sova SHOO-SHOO v sivom prevedení
huhu sovy

Sivá sovička s vystrašeným výrazom pomáha dieťaťu vyrovnať sa s chaosom a nájsť vo svojom vnútri pokoj aj v neľahkých situáciách. Vďaka nej má dieťa omnoho väčší pocit bezpečia a následne strach prekonáva o čosi ľahšie. Súčasťou sovy je hrejivá deka.

Umožnite deťom spoznávať svet emócií hravou formou

               Sovy HUHU sú príjemným obohatením detského sveta a zároveň sprievodcom v poznávaní ľudských emócií. Doprajte svojmu dieťaťu nového kamaráta, ktorý bude stáť po jeho boku v dobrých i zlých chvíľach. Doprajte mu náladovú sovu HUHU.

Rodinku náladových sov Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.


Back to Top