Thursday Nov 30, 2023

RODINKA NÁLADOVÝCH SOV (náladové sovy hoo hoo)

U detí je dôležitou časťou spoznávania sveta aj pochopenie jednotlivých ľudských emócií. Tento proces je kľúčovým pre pozitívny emocionálny rozvoj dieťaťa. Rovnako dôležité je aj vedenie detí tým správnym smerom v oblasti rodinného života. Musia sa naučiť chápať hodnoty, ktoré sa snaží rodina zachovať. Hra je najprirodzenejším prostriedkom ako deti nepriamo viesť k porozumeniu týchto hodnôt, ako aj emóciami s nimi spätými.

Pochopenie emócií je základom pre zdravý emocionálny život

Maznavé a na dotyk jemné náladové sovy HOO-HOO sú skvelým pomocníkom detí pri snahe pochopiť dôležitosť rodinných vzťahov a význam jednotlivých emócií. Sú ideálnym darčekom hlavne z dôvodu ich univerzálnosti a všestrannosti. Soví set ponúka dieťaťu plyšového kamaráta, ale aj hebký vankúš s hrejivým prekvapením vo vnútri v podobe deky alebo uteráka s rozmermi 130x180cm. Sovičku tak dieťa využije doma, ale aj na dlhých cestách – poslúži na hranie alebo pri potrebe zdriemnuť si. Dieťa sa tak dokáže hrať a odpočinúť si prakticky kdekoľvek.

Rodinka náladové sovy

Náladové sovy HOO-HOO sú dostupné v rôznych farebných kombináciách

Každá sova je vyrobená z flísu, pričom vďaka vnútornej výplni pokrokovými mikrovláknami Wellsleep® je plyšák objemný a mimoriadne hebký. Rovnako ide o veľmi bezpečnú hračku,
nakoľko neobsahuje žiadne ostré výstupky, ktoré by mohli byť zdrojom zranenia. Náladové sovy
HOO-HOO sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach. Dôvodom  však nie je len nadobudnutie lákavého vzhľadu, ale aj psychologický efekt jednotlivých farieb na dieťa.

Rodinka náladových sov

Rodina náladových sovičiek pozostáva zo šiestich členov

Rodina náladových sovičiek je tvorená šiestimi členmi, pričom je zastúpená až tromi generáciami. Celú rodinku je možné pripnúť k sebe pomocou spony,  vďaka ktorej môžu sovičky spolunažívať v objatí a harmónii. Na výber máte teda z týchto prevedení:

  • Mamička SOVA

Mamička sova je roztomilý spoločník žltej farby ozdobený symbolickým náhrdelníkom a mašličkou. Žlté hrejivé sfarbenie motivuje dieťa rovnako ako každá správna mamka. Je symbolom radosti, bystrosti a inšpirácie, ktorá motivuje dieťa poznávať svet vôkol seba.

  • Tatko SOVA

Tatko sova je láskavý priateľ modrej farby ozdobený kravatou a čiernymi okuliarmi. Svetlomodré a tmavomodré farby pôsobia upokojujúco na dieťa – rovnako ako nekonečná otcovská láska. Deťom tak pomáha pri zaspávaní a poslúži im aj pri prekonávaní ťažkých časov.

  • Babka SOVA

Babka sova je predstaviteľom domova. Jej fialová farba je znakom nápaditosti a tvorivosti.
Na deti pôsobí upokojujúco a snaží v nich prebudiť umelecké nadanie a podporiť duchovné hodnoty. Rovnako harmonizuje ich okolie a privádza ich na pozitívne myšlienky – tak ako každá starostlivá babka.

  • Dedko SOVA

Dedko sova pôsobí múdro a nevšedne vďaka bielym fúzom a obočiu. Sivá farba dodáva dojem staršieho veku deduška, ktorý má vždy po ruke nejakú zaujímavú historku. Sovička  prináša pokoj detskému srdiečku a pomáha mu prekonávať chaotické obdobie.  

  • Sestra SOVA

Sestra sova je bláznivou sovičkou, s ktorou dieťa zažije množstvo zábavy. Ružové sfarbenie
je symbolom neustáleho prúdenia života – navyše má výrazne pozitívny vplyv na kreatívne myslenie a predstavivosť dieťaťa.

  • Brat SOVA

Brat sova je najlepším parťákom dieťaťa. Nezbedný výraz a štýlová šiltovka sovičke pridáva
na šibalstve. Modré prevedenie pôsobí upokojujúco i v časoch nepohody a dieťaťu tak pomôže prekonať i každodenné strasti života.

Rodinku náladových sov Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Rodina nadovšetko

               Náladové sovy HOO-HOO v rodinnom prevedení sú skvelým prostriedkom na podporu rodinných hodnôt u dieťaťa. Plyšový kamarát mu bude vždy nablízku a pripravený kedykoľvek pomôcť.

Rodinku náladových sov Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Back to Top