Thursday Nov 30, 2023

VIANOČNÁ NÁLADOVÁ SOVA

Vývoj dieťaťa tým správnym smerom je v záujme každého rodiča. S príchodom Vianoc je späté aj hľadanie toho vhodného darčeka pre vaše malé ratolesti. Za zmienku určite stojí možnosť sa porozhliadnuť po darčeku, ktorý bude disponovať aj nejakou pridanou hodnotu. A my máme pre vás jeden skvelý tip!

vianočná náladová sova

Vianočné náladové sovy Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Správna hračka nerozvíja len schopnosti, ale aj emočnú inteligenciu

Ako určite dobre viete, deti sa od malička snažia porozumieť svetu, ktorého sú sami súčasťou. Existuje množstvo spôsobov, ako im v tom trošku dopomôcť. V zimnom období sa čoraz viac populárnou hračkou stáva Vianočná náladová HUHU SOVA DORMEO. Roztomilá plyšová hračka
je v čase vianočného zhonu zdrojom pokoja a radosti. Sovička nevenuje pozornosť len rozvoju schopností a zručností detí – má aj mimoriadne pozitívny vplyv na ich emočný vývoj.

Vianočné náladové sovy Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Podpora rozvoja osobnej identity dieťaťa

HUHU sova DORMEO nie je len obyčajnou plyšovou postavičkou. Vianočné prevedenia mäkkých sovičiek slúžia deťom na lepšie pochopenie podstaty vianočných sviatkov. U detí je nutné podotknúť a zdôrazniť, že Vianoce nie sú len o materiálnych darčekoch, ale aj o rodinných hodnotách a prežití spoločných chvíľ s tými najbližšími. Hračka tak posilní rodinné puto a presvedčí deti, že tá podstatná nádielka sa neskrýva pod vianočným stromčekom, ale v našich srdciach.

Jedinečná jemnosť a pocit hebkosti vďaka mikrovláknam Wellsleep®

Tajomstvo úspechu HUHU náladovej sovy sa skrýva vo vnútornej výplni pozostávajúcej
z jemných pokrokových mikrovlákien Wellsleep®. Vďaka týmto vláknam sú sovičky na dotyk hebké
a nadobúdajú potrebný objem. Svoju farbu aj formu si zachovávajú aj po niekoľkých praniach
pri teplote 30 °C – nie je tak nutné sa obávať ich znehodnotenia.

Univerzálny kamarát do každej situácie – teraz aj s hudobným sprievodom!

Sova HUHU je univerzálnym spoločníkom pre každé dieťa (3v1) – je hračkou a vankúšom súčasne, pričom v sebe ukrýva aj hrejivú deku/uterák s rozmermi 130x180cm. Plyšáka tak môžu deti využiť
doma i na cestách – strach z hry a spánku na cudzom mieste vďaka nemu razom pominie. Limitovaná edícia vianočných sovičiek je vybavená aj špeciálnym tlačidlom, ktorého stlačenie spustí pesničku “Jingle bells“. Zaspievať si tak môže celá celučičká rodina!

Vianočná edícia HUHU SOVA DORMEO prináša dvojicu nových plyšákov

Nová dvojica vianočných plyšákov sa stala mimoriadne populárnou medzi deťmi, ale aj dospelými. Roztomilý vzhľad a všestrannosť je dôvodom ich úspešnej predajnosti po celej Európe. Perfektne poslúžia ako plyšoví kamaráti alebo roztomilé doplnky útulnej domácnosti. Vo vianočnom prevedení máte teda k dispozícii nasledujúcich plyšákov:

  • Teta Merry
huhu sovy

Bielučká roztomilá HUHU sova Merry je príjemným vianočným spoločníkom každej rodiny. Deťom prinesie veľké množstvo zábavy a pripomenie dôležitosť spoločného prežitia vianočných sviatkov. Sovička bielej farby je ozdobená červenými huňatými chráničmi na ušiach a červenobielym štýlovým šálikom.

  • Strýko Jolly
huhu sova

Sivá roztomilá HUHU sova Jolly je príjemným obohatením vianočných sviatkov. Deťom poskytne množstvo nezabudnuteľných chvíľ a neraz vyčarí úsmev na ich tvári. Sovička sivej farby vyniká červenou mikulášskou čiapkou a vychádzkovou paličkou v podobe vianočnej cukrovej paličky.

Vianočné náladové sovy Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Plyšové prekvapenie pod vianočným stromčekom vždy poteší detskú dušičku

               HUHU sova DORMEO je príjemným spoločníkom pre každé dieťa. Pomôže mu pochopiť ľudské emócie a objaviť tie pravé vianočné hodnoty. Doprajte svojmu dieťaťu nového kamaráta,
s ktorým môže pokojne zaspávať a šantiť sa. Doprajte mu náladovú sovu HUHU.

Vianočné náladové sovy Hoo-Hoo kúpite so zľavou 20% TU.

Back to Top